21. január 2018

Košice a Zvolen strelili po šesť gólov v derby zápasoch, Trenčínu stačil na triumf jeden presný zásah

Lídrom tabuľky v 39.kole Tipsport ligy ostáva naďalej Banská Bystrica. KOŠICE 21. januára (WebNoviny.sk) – Nedeľňajšie zápasy 39. kola Tipsport ligy priniesli víťazstvo Košiciam až v 3. tretine a líder tabuľky prehral o jeden gól s „vojakmi“. „Východniarske derby“ medzi domácimi hokejistami HC Košice a hráčmi HK Poprad skončilo triumfom pre Košičanov, ktorí porazili Poprad

Real Madrid nadelil „sedmičku“ Deportivu, Leganés zmazalo dvojgólové manko a získal bod

Po sériách bez víťazstva tentokrát Real Madrid „rozbil“ Deportivu vysokým výsledkom. MADRID 21. januára (WebNoviny.sk) – Futbalisti Realu Madrid razantne ukončili v španielskej La Lige šnúru troch duelov bez víťazstva a výsledkom 7:1 zdolali v nedeľňajšom zápase 20. kola hráčov zostupom ohrozeného Deportiva La Coruňa. Po dva góly strelili Nacho Fernández, Gareth Bale a Cristiano

Góly padli len v prvých dvadsiatich minútach, zápas Southamptonu a Tottenhamu skončil remízou. LONDÝN 21. januára (WebNoviny.sk) – V jedinom nedeľňajšom zápase 24. kola anglickej futbalovej Premier League Tottenham remizoval 1:1 na ihrisku Southamptonu. Domáci išli do vedenia v 15. min, keď si center Ryana Bertranda do pokutového územia zrazil do vlastnej siete kolumbijský obranca

Good Angels Košice vyhrali Slovenský pohár, päť sekúnd pred koncom rozhodla Jurčenková

Basketbalistky Good Angels Košice sa tešili z víťazstva nad Piešťanskými Čajkami. PIEŠŤANY 21. januára (WebNoviny.sk) – Hráčky Good Angels Košice triumfovali v Slovenskom pohári basketbalistiek 2018. V nedeľňajšom dramatickom finále zdolali domáce Piešťanské Čajky 62:61. Hostiteľky nezvládli záver zápasu, štyri minúty pred koncom viedli o šesť bodov. Piešťany ako organizátor trojdňového turnaja neobhájili minuloročný triumf,

Neporaziteľný Bayern Mníchov opäť zvíťazil, keď dokázal v druhom polčase otočiť vývoj. BERLÍN 21. januára (WebNoviny.sk) – Suverénny líder najvyššej nemeckej futbalovej súťaže Bayern Mníchov nezaváhal ani v domácom súboji s Werderom Brémy, tento tím ohrozený zostupom zdolal 4:2 v nedeľňajšom zápase 19. kola. Hostia viedli od 25. min presným zásahom Jéroma Gondorfa, no Bavori

Nóri prví na MS v letoch na lyžiach, Poľsku chýbajú k bronzu desatiny

Nórsko je na čele po prvom kole na MS v letoch na lyžiach v nemeckom Oberstdorfe. OBERSTDORF 21. januára (WebNoviny.sk) – Favorizovaní reprezentanti Nórska sú po prvom kole na čele nedeľňajšej podvečernej súťaže družstiev na XXV. majstrovstvách sveta v letoch na lyžiach na „mamuťom“ mostíku HS-235 v nemeckom Oberstdorfe. Poľsku k bronzu chýbajú desatiny Kvarteto

Nedeľu ovládol Fourcade, Nór J. T. Bö dorazil do cieľa o tri sekundy neskôr

Len necelé tri sekundy delili Nóra Böa od víťazstva na nedeľných pretekoch na 15 kilometrov. ANTERSELVA 21. januára (WebNoviny.sk) – Francúzsky líder priebežného celkového poradia Martin Fourcade zvíťazil v nedeľu v talianskej Anterselve v pretekoch na 15 km s hromadným štartom na záver 6. kola biatlonového Svetového pohára 2017/2018. Bö v cieli o tri sekundy

Ukrajinská štvorka Svitolinová cez Allertovú hladko prešla do štvrťfinále Australian Open

V Melbourne Parku si Svitolinová už o dve kolá zlepšila trojnásobné miestne maximum. MELBOURNE 21. januára (WebNoviny.sk) – Ukrajinská štvorka svetového rebríčka tenistiek Elina Svitolinová zvíťazila nad českou kvalifikantkou Denisovou Allertovou za 57 minút jasne 6:3, 6:0 v nedeľňajšom stretnutí osemfinálového 4. kola dvojhry žien na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open v Melbourne (15.

Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v Ufe, skončila sa ich víťazná šnúra u súperov

V druhej tretine prišla spomenutá gólová smršť, ktorá vyhnala z bránky Jakuba Štěpánka. V priebehu jednej minúty a štyroch sekúnd sa postupne presadili Linus Omark, Georgij Busarov a Tkačov. UFA 21. januára (WebNoviny.sk) – Hokejistom Slovana Bratislava sa skončila dvojzápasová víťazná šnúra u súperov v KHL, keď v nedeľu prehrali na ľade Salavatu Julajev Ufa

Bulharský tenista Dimitrov zvíťazil nad Nickom Kyrgiosom, vo štvrťfinále si zahrá s Edmundom

Úradujúci majster sveta ATP z novembrového koncosezónneho šampionátu v Londýne Dimitrov bude vo štvrťfinále čeliť britskému debutantovi v takejto fáze na veľkej štvorke Kylovi Edmundovi, má proti nemu povzbudivú bilanciu 2:0. MELBOURNE 21. januára (WebNoviny.sk) – Bulharský tenista Grigor Dimitrov nasadený ako tretí zvíťazil za 3:26 h 7:6 (3), 7:6 (4), 4:6, 7:6 (4) nad

Slovenský automobilový pretekár Matej Homola v Abú Zabí na druhom a štvrtom mieste

Slovenský jazdec je v celkovom hodnotení trojdielneho šampionátu TCR Middle East na tretej pozícii ABÚ ZABÍ 21. januára (WebNoviny.sk) – Slovenský automobilový pretekár Matej Homola úspešne vykročil do kalendárneho roka 2018. Dvadsaťtriročný Bratislavčan obsadil v úvodných pretekoch seriálu TCR Middle East druhé a štvrté miesto a v celkovom hodnotení trojdielneho šampionátu figuruje na tretej pozícii.

Aktualizované: Skvelá Anastasia Kuzminová druhá v mass-štarte v Anterselve za Bieloruskou Domračevovou

Ďalšia Slovenka medzi tridsiatkou kvalifikovaných aktérok Paulína Fialková po jednom zaváhaní na palebnej čiare obsadila 13. miesto, zaostala o 1:11,5 min aktualizované: 21. januára 2018, 14:36 ANTERSELVA 21. januára (WebNoviny.sk) – Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová napriek trom chybám na strelnici skončila druhá v talianskej Anterselve v nedeľňajších pretekoch na 12,5 km s hromadným štartom na

Nezlomná Gutová sa dočkala víťazstva v super G takmer po roku a opäť v Cortine

Gutová zvíťazila v super G s náskokom 14 stotín sekundy pred Taliankou Johannou Schnarfovou a 27 stotín pred Rakúšankou Nicole Schmidhoferovou CORTINA D´AMPEZZO 21. januára (WebNoviny.sk) – Švajčiarka Lara Gutová ovládla nedeľňajšie preteky v super G v rámci Svetového pohára alpských lyžiarok v talianskej Cortine d´Ampezzo. Takmer rok čakala 26-ročná špecialistka na kĺzavé disciplíny na

Debutantka v melbournskej hlavnej súťaži Belgičanka Mertensová už do štvrťfinále Australian Open

Elise Mertensová (Belg.) – Petra Martičová (Chor.) 7:6 (5), 7:5 za 119 minút MELBOURNE 21. januára (WebNoviny.sk) – Belgická tenistka Elise Mertensová zvíťazila nad rovnako nenasadenou Chorvátkou Petrou Martičovou za 119 minút 7:6 (5), 7:5 v nedeľňajšom zápase osemfinálového 4. kola dvojhry žien na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open v Melbourne (15. – 28.

Nadal sa cez Schwartzmana dostal do štvrťfinále Australian Open s Čiličom, zostane jednotkou

Miestny šampión zo sezóny 2009 a obhajca prieniku do finále Nadal si postupom do svojho okrúhleho 10. MELBOURNE 21. januára (WebNoviny.sk) – Španielsky tenista Rafael Nadal zvíťazil 6:3, 6:7 (4), 6:3, 6:3 nad Argentínčanom Diegom Schwartzmanom v nedeľňajšom stretnutí osemfinálového 4. kola dvojhry mužov na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open v Melbourne (15. –

Rybáriková si štvrťfinále Australian Open nezahrá, Wozniacka jej na cestu domov pribalila „kanára“

Magdaléna Rybáriková dosiahla svoj druhý najlepší výsledok na Majors po minuloročnom senzačnom londýnskom semifinále. MELBOURNE 21. januára (WebNoviny.sk) – Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková nasadená ako devätnásta prehrala za 64 minút 3:6, 0:6 s jasne favorizovanou dánskou dvojkou svetového rebríčka Caroline Wozniackou v nedeľňajšom stretnutí osemfinálového 4. kola dvojhry na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open