Kultúra / 10. august 2018

Austrálska rapperka Iggy Azalea má nového priateľa, randí s hráčom amerického futbalu

        
        
        
          
        
        
        BRATISLAVA 9. augusta (WebNoviny.sk) - Austrálska rapperka Iggy Azalea má nového priateľa. Je ním 26-ročný hráč amerického futbalu DeAndre Hopkins z tímu Houston Texans.

Dvadsaťosemročná rodáčka zo Sydney vzťah so športovcom potvrdila počas rozhovoru v rozhlasovej stanici Y 100 Miami.


Tam sa jej spýtali, či má radšej futbalový tím Miami Dolphins alebo spomínaný Houston Texans. Keď odpovedala, že tím z Texasu, dostala otázku, či vie, prečo sa jej na to spýtali. Ona so smiechom odvetila, že áno a následne dodala: "Áno, sme vo vzťahu."

Iggy Azalea, *

* vlastným menom Amethyst Amelia Kelly, sa ako šestnásťročná presťahovala zo Sydney do USA, kde sa chcela presadiť v hudobnom priemysle. Po prvý raz na seba upozornila virálnymi videoklipmi, ktoré zverejnila prostredníctvom YouTube. Následne v roku 2012 vydala EP nahrávku Glory. V rovnakom roku sa začala venovať aj modelingu, pričom bola napríklad tvárou značky Levi's. Debutový album The New Classic vydala v apríli 2014 a v novembri toho istého roka ponúkla aj jeho reedíciu s názvom Reclassified. Ako herečka sa predstavila v akčnej snímke Rýchlo a zbesilo 7 (2015).


Zdroj: Webnoviny.sk - Austrálska rapperka Iggy Azalea má nového priateľa, randí s hráčom amerického futbalu © SITA Všetky práva vyhradené.