Kultúra / 16. apríl 2018

Detroitský rodák ILLA J vystúpi už túto nedeľu v Bratislave

        
        
        
          
        
        
        BRATISLAVA 16. apríla 2018 (WBN/PR) - Hudobník ILLA J, syn opernej speváčky a džezového hudobníka, sa predstaví slovenskému publiku už 22. apríla 2018. Najmladší zo štyroch súrodencov a brat legendárneho hip-hopového producenta a rapera J DILLA predstaví svoju tvorbu v Bratislave v klube Hopkirk. Jeho hudobný odkaz poteší fanúšikov kvalitnej soulovej hudby a skvelého prepojenia spevu s rapovaním.

ILLA J nebol vždy zameraný výhradne na hudbu. Predtým ako našiel svoje miesto v hudobnom svete hral basketbal a jeho plány byť športovým profesionálom zmenila až bratova smrť. ILLA J začal pracovať s bratovým nevydaným hudobným materiálom a tak v roku 2008 vznikol kvalitný album Yancey Boys vydaný v Delicious Vinyl Records.

Súčasné európske turné HOME European Tour Part 2 je reakciou na úspešný prvý diel európskych koncertov k jeho tretiemu albumu Home. Určite predstaví úspešné skladby z tohto vydareného diela ako napríklad „Sam Cook“, „7 Mile“, „Home“, ale aj „Universe“, „We Here“, či jedna z prvých jeho skladieb „Sounds Like Love“. Má veľmi rád komunikáciu s publikom, jeho inštrumentálny prejav si vychutnáva a nabíja ho atmosféra klubového prostredia. Svojich slovenských fanúšikov osobne pozýva.Určite kvalitný klubový koncert prichádza do Bratislavy a ty sa ho môžeš zúčastniť 22.apríla 2018 o 21:00 hodine v klube Hopkirk, brány klubu sa otvoria pred ôsmou.

ILLA J

FB event

Predpredaj

Tvorba / diskografia:
 1. ILLA J EP (2007)
 2. YANCEY BOYS album (2008)
 3. 4 PAST MIDNITE EP
 4. EVOLUTION ako SLUM VILLAGE album(2013)
 5. SUNSET BLVD. album (2013)
 6. ILLA J album (2015)
 7. YES ako SLUM VILLAGE album (2015)
 8. HOME album (2017)
 9. plus výberovka DIRTY SLUMS a DIRTY SLUMS 2 so skupinou SLUM VILLAGE

Videoklipy:

ILLA J - HOME
ILLA J – SOUNDS LIKE LOVE feat. DEBI NOVA
ILLA J – 7 MILE
ILLA J – UNIVERSE
ILLA J – SAM COOK
ILLA J - R U LISTENIN
ILLA J – WE HERE


Zdroj: Webnoviny.sk - Detroitský rodák ILLA J vystúpi už túto nedeľu v Bratislave © SITA Všetky práva vyhradené.