Kultúra / 18. november 2017

Ed Sheeran odohrá v Tirolsku súkromný koncert, lístky sa kúpiť nedajú

        
        
        
          
        
        
        Lístky na tento koncert sa však kúpiť nedajú

VIEDEŇ 18. novembra (WebNoviny.sk) - Britský spevák a hudobník Ed Sheeran odohrá po natáčaní videa k piesni Perfect v údolí Zillertal v Tirolsku aj súkromný koncert. Exkluzívna šou pre 300 fanúšikov sa podľa miestneho Zväzu turizmu uskutoční 15. decembra na "tajnom mieste" v zimnom stredisku Hintertux. Lístky na tento koncert sa však kúpiť nedajú. Fanúšikom interpreta na celom svete ich rozdajú. V Rakúsku má rozhlasová stanica Ö3 k dispozícii štyri takéto vstupenky.


Hudobník vystúpi na budúci rok 7. a 8. augusta aj na viedenskom štadióne Ernsta Happela, 11. a 12. augusta zas na varšavskom štadióne PGE Narodowy.

Edward Christopher Sheeran debutoval v roku 2011 albumom +, po ktorom nasledovali štúdiovky x (2014) a menovaná ÷ (2017). So všetkými tromi nahrávkami dobyl UK Chart, pričom s druhou a treťou sa dostal na vrchol aj v americkom rebríčku Billboard 200. Na konte má napríklad dve Grammy, štyri BRIT Awards či dve Ivor Novello Awards. 
        

Zdroj: Webnoviny.sk - Ed Sheeran odohrá v Tirolsku súkromný koncert, lístky sa kúpiť nedajú © SITA Všetky práva vyhradené.