Kultúra / 26. december 2019

Ed Sheeran si Instagrame zmenil profilovú fotku, ktorou naznačil svoje plány

        
        
        
          
        
        
        26.12.2019 (Webnoviny.sk) - Anglický spevák Ed Sheeran oznámil, že si dáva na nejaký čas pauzu od verejného vystupovania a tiež od zverejňovania informácií o sebe na sociálnych sieťach. Ako dodal, chce sa teraz venovať radšej "cestovaniu, čítaniu a písaniu".

Na aký čas si dáva pauzu spevák nekonkretizoval, napísal však, že sa vráti "v pravý čas". Ed Sheeran vysvetlil, že bol "od roku 2007 takmer non-stop" v kolotoči šoubiznisu, a preto podľa neho teraz nastal čas na to, aby "vyšiel von a videl viac zo sveta". Chcem "o niečo viac žiť, aby som mal potom o čom písať," dodal spevák.

Na Instagram si Ed Sheeran zavesil ako profilovú fotku čierno-bielu skratku BRB, čo má značiť "be right back", teda "vrátim sa čoskoro".

Spevák si zobral podobné "voľno" už v roku 2015. Aj vtedy uviedol, že chce viac cestovať a žiť svoj život, keďže už dlhší čas sa pozeral na svet len "cez obrazovku a nie vlastnými očami". Fanúšikom sa prihlásil približne po roku.

Edward Christopher Sheeran

... debutoval v roku 2011 albumom +, po ktorom nasledovali štúdiovky x (2014), ÷ (2017) a 12. júla 2019 uviedol na trh album No. 6 Collaborations Project, ktorý obsahuje spolupráce s Justinom Bieberom, Skrillexom, Brunom Marsom a ďalšími známymi interprertmi. S prvými tromi nahrávkami dobyl UK Chart, pričom s druhou a treťou sa dostal na vrchol aj v americkom rebríčku Billboard 200. Na konte má napríklad štyri ceny Grammy, päť BRIT Awards a tiež štyri Ivor Novello Awards. Medzi jeho najznámejšie skladby patria I See Fire, Thinking Out Loud, Photograph či spoločná pesnička so skupinou Rudimental, Bloodstream.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ed Sheeran si Instagrame zmenil profilovú fotku, ktorou naznačil svoje plány © SITA Všetky práva vyhradené.