Kultúra / 26. február 2019

Fanúšikovia Nicki Minaj môžu požiadať o vrátenie vstupného za zrušený koncert v Bratislave

        
        
        
          
        
        
        BRATISLAVA 26. februára (WebNoviny.sk) - Slovenskí fanúšikovia americkej rapperky Nicki Minaj, ktorá mala v piatok 22. februára vystúpiť na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, ale koncert napokon zrušila, si môžu zažiadať o vyplatenie náhrady za vstupenky. Organizátor podujatia XL promotion bude vstupné vracať v plnej výške.

Vstupné vrátia v plnej výške

Vstupenky sa dali oficiálne kúpiť u XL promotion alebo v spoločnosti Ticketportal. "Ak ste si vstupenku zakúpili u nás, môžete si nárokovať vyplatenie finančnej náhrady v plnej výške," vyjadrila sa marketingová manažérka Ticketportalu Stanislava Šebeňová. Pokyny ako si požiadať o vrátenie sumy môžu majitelia vstupeniek nájsť na webstránke www.ticketportal.sk, prípadne môžu napísať na email určený na reklamácie. "V prípade nejasností alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese reklamacie@ticketportal.sk," dodala Šebeňová.

Na koncert čakali niekoľko hodín

Koncert pre veľké meškanie Minaj v piatok odkladali na neskôr a jej priaznivci tak na ňu čakali niekoľko hodín. Keď sa rapperka napokon objavila na javisku, oznámila, že koncert ruší. Rozhodnutie nevystúpiť prišlo od interpretky a jej tímu. Minaj svoje rozhodnutie odôvodnila prítomným fanúšikom tým, že Zimný štadión Ondreja Nepelu nie je technicky zabezpečený na jej obrovskú šou a že nemá dostatočnú elektrinu. Informácie pochádzajú od PR manažérky Andrey Marcišiakovej zo spoločnosti mediamedia a z archívu agentúry SITA.

Zdroj: Webnoviny.sk - Fanúšikovia Nicki Minaj môžu požiadať o vrátenie vstupného za zrušený koncert v Bratislave © SITA Všetky práva vyhradené.