Kultúra / 19. január 2018

Justin Timberlake zverejnil videoklip ku skladbe Supplies

        
        
        
          
        
        
        BRATISLAVA 19. januára (WebNoviny.sk) - Americký spevák a herec Justin Timberlake zverejnil prostredníctvom služby YouTube videoklip ku skladbe Supplies. Novinku režíroval Dave Meyers, ktorý spolupracoval na klipoch k nahrávkam Loyalty a Humble od rappera Kendricka Lamara.

Okrem 36-ročného rodáka z Memphisu sa vo videu odrážajúcom súčasnú spoločnosť, ukázal aj americký spevák, rapper a producent Pharrell Williams, ktorý sa podieľal na produkcii skladby, a mexická herečka a speváčka Eiza González Reyna. Supplies je druhou ukážkou z Timberlakeovho pripravovaného albumu Man of the Woods. Z nahrávky už ponúkol aj singel Filthy, ku ktorému tiež zverejnil videoklip. Spomínaná štúdiovka bude mať dovedna 16 skladieb a na trh sa dostane 2. februára. Na nahrávke hosťujú Alicia Keys a Chris Stapleton.
Timberlake svoj nový album na jar podporí severoamerickým turné a okrem toho tiež vystúpi v polčasovej prestávke 52. ročníka Super Bowlu - finále Národnej ligy v americkom futbale (NFL), ktoré sa bude konať 4. februára v minnesotskom meste Minneapolis.

Justin Timberlake - Man of the Woods

 • tracklist albumu
1. Filthy 2. Midnight Summer Jam 3. Sauce 4. Man of the Woods 5. Higher, Higher 6. Wave 7. Supplies 8. Morning Light (featuring Alicia Keys) 9. Say Something (featuring Chris Stapleton) 10. Hers (Interlude) 11. Flannel 12. Montana 13. Breeze Off the Pond 14. Livin' Off the Land 15. The Hard Stuff 16. Young Man

Justin Randall Timberlake

 • odštartoval kariéru v zábavnom priemysle už ako dieťa. Najprv pôsobil v televíznej šou The Mickey Mouse Club, kde stretol budúceho kolegu zo skupiny N Sync JC-ho Chaseza. Práve v tejto formácii sa dostal do povedomia verejnosti. V roku 2002 vydal debutovú sólovú štúdiovku Justified a úspech zaznamenal aj s druhou nahrávkou FutureSex/LoveSounds (2006).
 • v roku 2013 vydal albumy The 20/20 Experience a The 20/20 Experience - 2 of 2. Počas kariéry zatiaľ získal desať cien Grammy, tri BRIT Awards alebo štyri Primetime Emmy.
 • úÚčinkoval napríklad v snímkach Mimo zákona (2005), V reťaziach (2006), Alpha Dog (2006), Sociálna sieť (2010), Vymedzený čas (2011), Mrcha učiteľka (2011), Ide len o sex (2011), Späť v hre (2012), Hra na hrane (2013) či Vnútri Llewyna Davisa (2013).
Informácie pochádzajú z webstránky pitchfork.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: Webnoviny.sk - Justin Timberlake zverejnil videoklip ku skladbe Supplies © SITA Všetky práva vyhradené.