Šport / 22. január 2018

O mladého útočníka Nitry Filipa Balaja sa zaujíma Žilina aj Dunajská Streda

        
        
        
          
        
        
        BRATISLAVA 22. januára (WebNoviny.sk) - Slovenský futbalista a hráč FC Nitra Filip Balaj si s najväčšou pravdepodobnosťou už v jarnej časti sezóny 2017/2018 neoblečie dres klubu spod Zobora.

O služby reprezentanta SR do 21 rokov prejavil interes MŠK Žilina, podľa informácie športového spravodajstva RTVS by mal v utorok odcestovať s výpravou úradujúceho majstra na sústredenie do Dubaja.


Talentovaný 20-ročný útočník (nar. 2. augusta 1997), ktorý v drese nováčika Fortuna ligy z Nitry strelil v jesennej časti tohto ročníka 6 gólov, však zvažuje dve ponuky. O futbalistu, pochádzajúceho z Novej Vsi nad Žitavou, sa podľa webu mynitra.sme.sk zaujíma aj ďalší klub najvyššej slovenskej súťaže FC DAC 1904 Dunajská Streda.

Balaj, ktorý dal v druholigovej sezóne 2016/2017 za Nitru 20 gólov, nefiguroval v sobotňajšom prípravnom súboji pri prehre 0:2 so Zbrojovkou Brno v zostave trénera Ivana Galáda. "O hráča prejavili záujem Žilina a Dunajská Streda. Šanca, že ´Bali´ bude na jar hrať v Nitre, je dosť malá," uvádza web mynitra.sme.sk. 
        

Zdroj: Webnoviny.sk - O mladého útočníka Nitry Filipa Balaja sa zaujíma Žilina aj Dunajská Streda © SITA Všetky práva vyhradené.