Kultúra / 13. jún 2018

OTECKOVIA pozývajú na Nestville Open Fest

        
        
        
          
        
        
        BRATISLAVA 13. júna (WBN/PR) - REDNEX, Kryštof, RYTMUS, Peter Bič Project, Majk Spirit, No Name, Vidiek, METROPOLIS, DJ Mairee, Cigánski Diabli, Komajota, Medial Banana, Iné Kafe, Lukáš Adamec, NocAdeň.

Čo majú tieto hviezdy slovenskej, českej i zahraničnej hudobnej scény spoločné?  Sú súčasťou bohatého hudobného programu Nestville Open Fest, ktorý je vďaka symbolickému vstupnému dostupný pre všetkých!

https://www.youtube.com/watch?v=scbdkn95M6k Počas siedmeho ročníka festivalu, ktorý sa koná v dňoch 22. a 23. júna, si príde na svoje i staršia generácia a naši najmenší. Organizátori  rozšíril program o vystúpenie Martiny Ťaskovej Kanošovej, finalistke Zem spieva, ktorú doprovodí  ľudová hudba  Verbunk. Najmenších návštevníkov festivalu rozhodne  rozospievajú a roztancujú Baby Band či Paci Pac. O dobrú náladu sa postarajú aj divadelné predstavenia populárneho  Cililing , Divadielka z klobúka, či detského Divadla Portál. Na pódiu podujatia návštevníkov iste potešia nejednou zábavnou historkou z nakrúcania seriálu protagonisti OTECKOV. Všetci štyria fešáci sa následne povenujú svojim fanúšikom aj počas autogramiády. "23.júna 2018 sa tešíme na akciu Nestville Open Fest v Hniezdnom, kde sa môžete s nami stretnúť. Dostanete tam naše podpis karty, budete sa môcť s nami odfotiť a niečo aj porozprávame. Tešia sa na Vás všetci OTECKOVIA,“  odkázali svorne populárni herci.
https://www.youtube.com/watch?v=bm5of6XrM78 Sprievodný program v Hniezdnom ponúka  i medzinárodnú súťaž  Nestville Strong Men, v ktorej môžu siláci zabojovať o Európsky pohár najsilnejších mužov Európy. Návštevníkov podujatia čaká i zážitok v podobe veľkolepého ohňostroju. Milovníkov tanca bude pripravený párty hangár, kde sa bude v piatok odohrávať diskotéka Dance eXXtravaganza rádia Europa2 . V sobotu DJ-i  rozprúdia Oldies párty  rádia Vlna. V priebehu oboch dní bude počas dňa v hangári k dispozícii kino, kde sa uskutoční premietanie filmov
Nestville Park ponúkne i nahliadnutie do svojho kráľovstva
Návštevníci podujatia budú  mať možnosť vychutnať si horúcu čokoládu alebo iné chutné dobroty v čokoládovom kráľovstve Nestville Chocolate alebo odkryť tajomstvo výroby miestnych produktov. Pre fajnšmekrov a milovníkov whisky je okrem historickej expozície Nestville Parku sprístupnená i moderná časť expozície, kde okrem unikátnych kúskov umenia v rezbárskej sále možno navštíviť i sklady zrenia prvej slovenskej whisky.
Limitovaná edícia Nestville whisky MASTER BLENDER 2018 sa vyberie priamo počas festivalu
Pri príležitosti slávnostného uvedenia limitky Nestville whisky MASTER BLENDER 2018 na trh, ktorú z troch najlepších vzoriek vyberie päťčlenná porota zložená  zo svetových odborníkov na whisky, do Hniezdneho zavíta i samotný tvorca svetoznámej knihy Whisky bible Jim Murray, ktorý sa stane Jedným z členov poroty. Jeho kniha je sprievodcom sveta whisky pre laikov, ale aj odborníkov. Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť v sieti Ticketportal a Predpredaj.sk : https://www.ticketportal.sk/Event/Nestville_Open_Fest-25180 https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/nestville-open-fest-2018/ Ďalšie Informácie o podujatí:  https://www.nestvilleopenfest.sk/sk/  

Zdroj: Webnoviny.sk - OTECKOVIA pozývajú na Nestville Open Fest © SITA Všetky práva vyhradené.