Kultúra / 21. október 2017

Solange sa hnevá na časopis, ktorý jej vyretušoval časť vlasov

        
        
        
          
        
        
        LONDÝN 21. októbra (WebNoviny.sk) - Evening Standard Magazine, príloha britského denníku London Daily Standard, sa v sobotu ospravedlnil speváčke Solange, ktorú rozhnevalo, že pri grafickej úprave jej z fotografie na obálke magazínu odstránili časť vlasov.

Solange má na pôvodnej fotografii netradičnú vlasovú kreáciu v podobe obrovského tenkého kruhu nad hlavou, časopis však tento výtvor vyretušoval a na titulnú stranu umiestnil len speváčkinu hlavu bez kruhu tvoreného vlasmi nad ňou.


Solange postup magazínu natoľko rozhneval, že zverejnila na sociálnych sieťach viacero príspevkov, v ktorých sa na správanie časopisu sťažuje, a vysvetľuje, ako je jej účes pre ňu samotnú dôležitý.

Podľa jej presvedčenia sú vlasy "neuveriteľne duchovné a čo sa týka energie, zahŕňajú a vyjadrujú to, čím sme". V jednom z príspevkov na fotografiu z titulnej strany magazínu aj sama dokreslila, kde sa vlasy pôvodne nachádzali.

Evening Standard Magazine v reakcii na speváčkinu kritiku Solange odpovedal, že sa jej "bezvýhradne ospravedlňuje". Nápad vyretušovať speváčkine vlasy vznikol podľa magazínu čisto z grafických dôvodov. 
        

Zdroj: Webnoviny.sk - Solange sa hnevá na časopis, ktorý jej vyretušoval časť vlasov © SITA Všetky práva vyhradené.