Zaujímavosti / 08. apríl 2014

Aj takto možno deťom spestriť obed, nechajte sa inšpirovať

Každý rodič asi pozná ranné prípravy desiat či obedov deťom do školy. Zrejme to nie je vždy najzábavnejšia činnosť. Najmä ak sa deti zo škôl vracajú s plnými obedárikmi.

Beau Coffron objavil cestu ako spríjemniť obedy rodičom pri príprave, ale hlavne deťom pri jedení. Príprava síce môže zabrať trochu viac času, no stojí to za to. 

Beau Coffron je prezývaný aj "Obedárikový ocko". Obedmi, ktoré pripravuje každý deň svojej dcére do školy sa preslávil na internete. Na prípravu používa rôzne ingrediencie, ktoré krája a ukladá tak, že napokon vytvárajú výjav z obľúbenej rozprávky jeho dcéry. Takto zabil dve muchy jednou ranou: 1. samotná príprava obeda je omnoho zábavnejšia 2. pre Coffronovu dcéru je zábavné každý deň objavovať nové obrázky vytvorené z jedla, a takýto rozprávkový obed jej potom aj viac chutí. 

Beau Coffron tvrdí, že sa takýmto spôsobom viac zblížil s dcérou, pretože s ňou trávi viac času, pozoruje, čo ju baví, aké rozprávky sleduje, aby ich mohol neskôr pretransformovať do obedára.

Inšpirujte sa aj vy.

 

 

 

 

 

 

 

Dušana Lukáčová/boredpanda.com

 

 

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader