Zaujímavosti / Kuriozity / 08. august 2014

Ako mohol? Pozrite si Cristiana Ronalda v japonskej reklame na čudné tvárové fitness zariadenie.

Parfum, boxerky, športové oblečenie, jednoducho čokoľvek, ale prečo práve čudné japonské zariadenie, ktorým musíte metať z jednej strany na druhú?

Tvárové svaly sú kľúčom ku krásnej, usmievavej, mladistvej tvári bez jedinej vrásky. Podľa štúdii uskutočnených na Tokijskej univerzite, svaly okolo úst sú najnáchylnejšie k starnutiu, preto ich treba pravidelne precvičovať, rovnako, ako akékoľvek iné svaly na našom tele. Toto podivné zariadenie vám k tomu údajne pomôže.

Bez ohľadu na vek, miesto a čas, PAO je ľahko ovládateľné a použiteľné. Ak pochybujete o účinkoch tohto nanajvýš zvláštneho zariadenia, samotný Cristiano Ronaldo by vás mal presvedčiť o opaku (aj keď očividne sám o tom presvedčený nebol). Ako si môžete všimnúť, Cristiano je jediným človekom v reklame, ktorý odmietol túto vec vložiť do úst. Pravdupovediac, ani sa mu nečudujeme.

Jediné, čo musíte spraviť, je držať zariadenie v ústach a hojdať koncami hore a dole, čím posilňujete svaly vašej tváre. Výrobca odporúča cvičiť dva krát denne po dobu tridsiatich sekúnd. „Vyskúšajte toto nové magické PAO a získajte späť svoj mladistvý úsmev."

Monika Budayová/memolition.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader