Zaujímavosti / Kuriozity / 14. august 2014

Čestné štítky na alkohole konečne hovoria čistú pravdu

Výber vášho drinku na party či nevinnom posedení s priateľmi môže určiť (a väčšinou aj určí) priebeh celého večera. Skončíte pri pohári vína, tancujúc na stole alebo budete objímajúc záchodovú misu písať správy svojmu bývalému? O tom všetkom rozhodne obsah vášho pohárika.

Štítky na alkohole, tak isto ako na akomkoľvek inom nápoji či produkte, sú určené k upútaniu, presvedčeniu a následnej kúpe daného produktu. Ako by to vyzeralo, keby nám namiesto toho jednoducho povedali pravdu? Tieto obrázky vytvorené totalsororitymove.com sa snažia práve o to - dávajú veci na pravú mieru. 

Jägermeister - za touto vynikajúcou chuťou, tajnou zmesou bylín a korenia sa skrýva len jedna jediná vec - nevoľnosť a následné zvracanie. Jeho dobrá chuť si jednoducho berie svoju daň. 
Víno - najnevinnejšia voľba medzi alkoholickými nápojmi. Je chutné, vytvára príjemnú atmosféru a môžete ho piť z elegantného pohára. A ešte je tu jedna vec, ktorá sa spája s vínom - slzy. Asi to bude nejaká jeho súčasť, ale po vypití vína sa v nás aktivuje nejaký blázon a končí sa to plačom. „Som odsúdený k úbohému životu..." presne ako prázdne fľaše lacného vína.
Whiskey - nápoj mužov po celom svete, ktorý dokáže rôzne veci. Aj tie najsilnejšie ženy to transformuje do úbohých bytostí, ktoré píšu (jednému, alebo rovno všetkým) svojim bývalým "tak veľmi mi chýýýýýýýýýýýbaš". 
Tequila - ako náhle je tequila vo vašom tele, vzbudí sa vo vás nejaká tajná sebadôvera o ktorej ste ani nevedeli, že máte. Zrazu si myslíte, že ste tou najúžasnejšou osobou v miestnosti a ako inak to dať najavo, ale sexi tancom priamo na stole?
Malibu - kokosový rum je ideálny pre začiatočníkov. Nemožno sa ani čudovať, pretože je mimoriadne chutný. No až moc na to, aby to bola pravda - priemerná fľaša sladučkého likéru obsahuje aspoň 1 700 kalórii, čiže po vypití fľaše sa vám buď zlepia črevá alebo sa z toľkého cukru povraciate. 
Fireball - škoricová whiskey nie je na začiatok zlý nápad. Chutí relatívne dobre, nevyžaduje „brzdu“ (ak nie ste slaboch) a kĺže dolu hrdlom s neuveriteľnou ľahkosťou - to je dôvod, prečo je to absolútne zlo. Jeden dva úvodné poháriky sa zmenia na dvoj, troj, štvornásobok a ďalej si to už viete predstaviť...
Vodka - najlepšie vec z Ruska, akú poznáme. Diéta? Vodka + sóda. Únava? Vodka + red bull.... nič nevytvára tak efektívne nové priateľstvá ako vodka. S dievčatami ju spája nejaké zvláštne puto - „wuaaa, to je aj tvoja pieseň?" alebo „počkaj, nemôžem uveriť že aj ty ho poznáš". Je to určitá forma mieru v ženskom vesmíre, ktorá by nemala byť spochybňovaná.

Monika Budayová/totalsororitymove.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader