Zaujímavosti / 09. máj 2022

Darujte zážitok ako darček

Pokiaľ aj vy premýšľate nad tým, aký darček by bol vhodný či už pre vášho partnera, blízku rodinu, alebo priateľov, tak vedzte, že jedným z tých najlepších je darček formou zážitku. No a práve niekoľko tipov na takýto druh zážitku máme pre vás v tomto článku.

Výber darčeka pre partnera, rodinu či svojich priateľov je vždy pomerne náročným procesom. 

Častokrát sa totiž stane, že vôbec netušíte, čo by si obdarovaný mohol priať a neuľahčí vám to ani on vetou, že nič nechce a nepotrebuje. Aj na základe týchto skúseností, čoraz viac ľudí upúšťa od kúpy bežných materiálnych vecí a zameriava sa na obdarovávanie formou zážitku, ktorý len tak bežne nemôžete zažiť.

Darčekov vo forme zážitkov môže byť hneď niekoľko. Či už sa jedná o príjemný wellness pobyt, gastro večer, alebo o čosi adrenalínovejšie zážitky.

No a práve o takých bude dnes reč, keďže podľa nás sa jedná o jednu z najlepších foriem darčekov, ktoré môžete svojim blízkym kúpiť.

Skok padákom

Prvým z adrenalínových zážitkov, ktorým môžete obdarovať svojich blízkych, je skok padákom. Aj napriek tomu, že mnoho ľudí má pred touto aktivitou predsudky, dnes sa jedná o jeden z najpopulárnejších darčekov, ktorý ľudia kupujú.

Je tomu tak aj vďaka bezpečnosti celého zážitku, kde pri celom zoskoku stojí pri vás vytrénovaný tím ľudí, majúci za sebou niekoľko stoviek až tisíc podobných zoskokov.

Vyhliadkový let

Pokiaľ je na vás prvý tip na darček vo forme zážitku príliš adrenalínový, určite by ste mohli zvážiť populárny vyhliadkový let nad jednou z krás Slovenska.

Populárnymi sú vyhliadkové lety nad hlavným mestom pri západe slnka, vyhliadkový let rogalom či vrtuľníkom.

Zážitok na celý život

Kúpou darčeka podobného typu obdarujete svojich blízkych zážitkom, ktorý si určite budú pamätať celý svoj život, a to je pri darčekoch to najdôležitejšie, no nie?

(D/PR), zdroj obrázku: Vladimir Zhoga / Shutterstock.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader