Kuriozity / 24. apríl 2014

Dodržiavali by ste teraz tieto pravidlá randenia?

Rád ako sa pripraviť na rande sú v súčasnosti plné časopisy. Ako by ste sa však pozerali na tieto pravidlá z roku 1938?

1. Nebuďte sentimentálne. Nesnažte sa pôsobiť na jeho city a vnútiť mu povedať niečo, čo nechce. Muži nemajú radi slzy, najmä na verejných miestach.

 

2. Nepoužívajte späťák na to, aby ste si upravili make up. Muž ho potrebuje na riadenie a veľmi ho obťažuje, keď ho musí otáčať, aby videl, čo je za ním.

 

3. Neseďte v nemiestnej póze a nikdy sa netvárte znudene, aj keď ste. Buďte v strehu. Keď veľmi potrebujete žúvať žuvačku (aj keď to neodporúčame), žujte ju potichu a so zavretými ústami.

 

4. Svoje oblečenie si upravte v budoári, aby ste zachovali svoj pôvab. Keď po vás príde, buďte už pripravená, aby na vás nemusel čakať. Privítajte ho s úsmevom.

 

5. Muži nemajú radi, keď si od nich ženy požičajú vreckovku a zašpinia im ju rúžom. Svoj make up si upravujte v súkromí, nie tam, kde vás vidí.

 

6. Ľahkomyseľné ženy nikdy neupútajú muža. Nerozprávajte pri tanci - keď vás muž vyzval tancovať, chce tancovať.

 

7. Ak potrebujete podprsenku, noste ju. Nepoťahujte si podväzkové pásy. Dávajte pozor, či sa vám nezvrásnili pančušky.

 

8. Nebuďte k svojmu spoločníkovi veľmi prítulná. Nehladkajte ho na verejnosti. Akýkoľvek otvorený prejav náklonnosti na verejnosti ho strápňuje a ponižuje.

 

9. Nesprávajte sa príliš dôverne k čašníkovi a nerozprávajte mu o skvelom zážitku, ktorý ste prežili niekedy s niekým iným, než s vašim momentálnym spoločníkom. Muž si zaslúži vašu celú pozornosť.

 

10. Nerozprávajte o oblečení ani sa nesnažte mužovi opísať svoju novú róbu. Polichoťte mužovi tým, že budete rozprávať o tom, o čom sa chce rozprávať on.

 

11. Nerozprávajte sa nápadne s iným mužom. Poslednou kvapkou je omdlieť z množstva alkoholu, ktorý ste požili. Takto sa postaráte o to, že vás už možno nikdy viac na rande nezavolá.

 

12. Nepite príliš veľa. Muži očakávajú, že sa budete celý večer správať dôstojne. Pitie alkoholu môže spôsobiť, že sa budete cítiť príliš múdra no reálne budete pôsobiť veľmi hlúpo.

Dušana Lukáčová/http://sobadsogood.com/2014/04/24/cringeworthy-guide-dating-etiquette-1938/

 

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader