Zaujímavosti / 18. máj 2014

Geniálny fotopríbeh fenky vychovanej mačkami, ktorá sa správa ako mačka

Tally je trošku iná ako väčšina psov. Nie preto, že by bola príliš malá, veľká, nemala chvost alebo jednu labku kratšiu. Vyrastala v dome plnom mačiek, čo na nej zanechalo celkom viditeľné následky. Myslí si, že aj ona je mačka.

Redditor (užívateľ reddit.com) Dong_of_justice sa stal známym a vyhľadávaným po tom, ako na Reddite zdieľal obrázky svojho huskyho s menom Tally. Nie je to však len taký obyčajný pes. Tally vychovali mačky, preto si, usúdiac podľa jej správania myslí, že je jednou z nich.  

Okrem toho, že si sama nie je istá, či je pes alebo mačka, jej majiteľ si zas nie je istý, či je to tak úplne husky. Podľa jej pôvodného majiteľa je „husky/malamut/trošku z niečoho iného“. Aj keď vyzerá a chová sa skôr ako malamut (ktorý je trošku podobný mačkám), všetci si vždy mysleli, že je to husky, preto jej to aj ostalo. V konečnom dôsledku je to vlastne jedno, keďže napriek svojej rase je aj tak mačkou v psom tele.

Bohužiaľ, redditor vo svojom albume nezverejňuje žiadne fotky s mačkami. „Tally vraj vyrastala s mačkami u jej predchádzajúceho majiteľa. Nemôžem to však dokázať, že s nimi naozaj vyrastala ani to, či si naozaj myslí, že je mačka." Pôvodný majiteľ mu poskytol fotky Tally ako šteniatka, nikdy sa však na nich neobjavila žiadna mačka. Tally je veľmi milý a krásny psík, no vždy mala talent na nachádzanie najlepších/najhorších miest na vycikanie ako koberčeky a deky. Tiež vždy sedáva ako mačka s prednými aj zadnými labkami zastrčenými pod sebou. ČI už je to mačka alebo pes, husky alebo malamut, alebo čokoľvek iné, je neuveriteľne rozkošná a svojmu majiteľovi robí radosť. Väčšinou.

 “Mal som fenku husky, ktorá bola vychovaná mačkami a myslela si...že aj ona je mačka”   
“Taktiež sedela rovnako ako mačka s prednými aj zadnými labkami zastrčenými pod sebou.”​
"Rovnako ako mačky, Tally rada sedávala v krabiciach."
“Vždy tam na chvíľu ostala sedieť."
“Vzali sme si ju k sebe keď mala dva mesiace.”
“U jej predchádzajúcich majiteľov bola vychovávaná mačkami"
“Je takmer úplne tichá. Rada tu leží, pozoruje ľudí a potichu ich hodnotí počas celého dňa."
"Opaľuje sa ako mačka."
“Deň nie je kompletný bez toho, aby sa aspoň jediný krát nedostala do ťažkostí.
“Dostáva sa do problémov...znova."
“Mačací fakt dňa: Mohli by ste si myslieť, že má rada hladkanie po brušku. Mýlite sa. Bude na vás hľadieť a vzdychať kým neskončíte."
"Veľa krát som bol zastavený na ulici len aby mi bolo povedané, aká je krásna. Zvyčajne nie som schopný vypočuť si to, pretože ma hneď ťahá preč."
“Lenivá, ale flexibilná, takže bude otáčať hlavou aby skontrolovala, čo sa deje naokolo."

Monika Budayová/boredpanda.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader