Zaujímavosti / 25. jún 2014

Jedna z najkrajších žien na svete vám prezradí tajomstvo jej dokonalého tela

Myslíte si, že svetové hviezdy sa rodia tak dokonalé, ako ich poznáme z titulných stránok drahých magazínov? Ste na omyle. Sú to obyčajní ľudia, ako my všetci ostatní, ktorí pre svoj výzor musia aj niečo obetovať.

Pri slove sexsymbol väčšine z nás pravdepodobne napadne jedno a to isté meno. Marilyn Monroe.  Tá je totiž dodnes považovaná za najkrajšiu ženu všetkých čias. Hádam ani neexistuje človek, ktorý by nepoznal kultovú fotografiu v rozviatych šatách, kde Marilyn odhaľuje svoje sexi krivky. Preto, aby sa však stala stelesnením dokonalosti, musela aj niečo obetovať.

Pozrite si spolu s nami očarujúci tréning s Marilyn, ktorá s ľahkosťou dvíha závažia a demonštruje svoju vlastnú verziu „get fit“ cvikov pre dokonalú postavu. V roku 1952 vo svojom apartmáne v Los Angeles počas fotenia série fotografií pre LIFE magazín pobláznila všetkých troch chlapcov z časopisu. Marylin, vedomá si všetkých svojich ženských zbraní s nimi flirtovala v pravom štýle, ako to vedela len ona. Každý z nich cítil, že keby ďalší dvaja opustili apartmán, došlo by k niečomu...

Jej sex appeal by mohol byť použitý ako zbraň v každej situácií. Tento jej work out je dôkazom toho, že blonďavá hviezda sa udržiavala fit, aby si zachovala svoju slávnu postavu, ktorú jej ostatné ženy mohli len tíško závdieť. V septembri 1952 tiež vystupovala v už zaniknutom Pageant Magazine , kde publikovala svoje fitness tipy spolu s očarujúcimi fotografiami. Necháte sa inšpirovať?

Monika Budayová/dailynewsdig.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader