Zaujímavosti / Videá / 19. júl 2014

Kam zas zablúdili Saganove zvedavé ruky?

Ruky nášho skvelého cyklistu Petra Sagana sú slávne po celom svete nie len vďaka jeho vynikajúcim výkonom, ale aj kvôli tomu, že občas si jednoducho robia, čo sa im zachce. Potom, ako fotografia Petrovej ruky na zadku sympatickej hostesky obletela celý svet, jeho zvedavé ruky sa opäť pustili „na špacír“.

Peter Sagan je našim najlepším cyklistom, ktorý je slávny po celom svete nie len svojimi vynikajúcimi výsledkami, ale aj zvedavými rukami. Momentálne hviezdi v reklame na rastlinný produkt, v ktorej spod nosa kradne jedlo svojej priateľke. V reklamnom spote Peter hovorí o tom, ako si ľudia myslia, že jeho najväčším darom sú nohy a práve ony sú tým, čo ho dostalo tam, kde je. On však hovorí, že to síce môže byť pravda, ale „bez rúk by som tam určite nebol.“  V krátkom videu sa teda zameriava práve na ruky a ukazuje, ako vďaka nim zvláda náročné skoky, zjazdy či výstup po schodoch na svojom bicykli. 

V reklame si tiež zahrala Petrova priateľka Katka, ktorej počas jazdy na bicykli v rýchlosti vytrhne jedlo z rúk. Dostaneme sa tiež k slávne neslávnemu incidentu, kde jeho zvedavá ruka zablúdila na zadok sympatickej hostesky. Na konci videa mu práve ona zazvoní pri dverách, čo Sagan vtipne okomentuje: „Vtedy som si mohol nechať ruky radšej na riaditkách.“

Spot prezentuje rastlinný produkt Sunroot - topinambura, čo je rastlina veľmi podobná slnečnici. Dokonca sa hovorí sa, že je to Petrov „povolený doping“, ktorý konzumuje vždy pred pretekmi. Na Slovensku spoločnosť predávajúce produkty Sunroot vystupuje pod menom Fytosal European Corporation, s.r.o. a jej spoločníkmi sú Petrova priateľka Katka a jej otec.

Monika Budayová/youtube.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader