Zaujímavosti / 31. december 2016

Karel Gott prezidentom? Predaj Aljašky Rusku? Česká stávková kancelária ponúka neuveriteľné stávky

Koniec roka patrí zábave. Povedali si to zrejme aj bookmakeri v Českej republike, ktorí sa rozhodli ešte pred privítaním roka 2017 pobaviť tipujúcich a ponúknuť im naozaj netradičné stávky.

Azda najvtipnejšia časť ponuky je tá politická. Hovorca českého prezidenta, Jiří Ovčáček v nej figuruje hneď niekoľkokrát. Že by mohol skončiť vo svojej funkcii je vypísaný kurz 5. Nasledujú však aj ďalšie stávky, tentokrát so štvorcifernými kurzmi. Ak sa Ovčáček stane riaditeľom Českej televízie alebo šéfom rady pre rozhlasové a televízne vysielanie, stávkujúci si odnesú zhodne 1000-násobok vsadenej sumy. Ak si svojho hovorcu Zeman adoptuje, pôjde dokonca o 1250-násobok vloženej čiastky!

Politickým stávkam sa nevyhli ani svetové osobnosti. Ak si myslíte, že Trump pôjde na oficiálnu návštevu KĽDR, môžete si na to staviť v kurze 1:15. A ak sa mu podarí životný obchod - a predá Rusom Aljašku, vy môžete zarobiť omnoho viac - na túto udalosť je kurz 1:5000. V hre je aj mnohokrát spomínaný, 1600 kilometrov dlhý múr s Mexikom - s kurzom 1:55!

Odstúpi Putin z pozície prezidenta Ruskej federácie? Navštívi budúci rok Českú republiku? Aj toto si môžete pridať na tiket, nie však s takým kurzom ako stávku “Vladimir Putin dostane štátne vyznamenanie ČR” - 1:4000.

Foto: flickr.com

Zvláštnym tipom na rok 2017 sa nevyhli ani športovci. Pár stávok na ukončenie kariéry, Ronaldo a Messi v jednom klube (1:40), ich vzájomná výmena medzi Barcelonou a Realom (1:5555) či Ronaldo a uzavretie registrovaného partnerstva s mužom (1:25) sú súčasťou športovej sekcie špeciálnych stávok na najbližších 365 dní.


Českou republikou budú na budúci rok hýbať najmä prípravy na prezidentské voľby. Nemáte favorita? My už možno hej. Ak sa rozhodne kandidovať nesmrteľný Karel Gott, tipéri si pripíšu 200-násobok vkladu. A ak ich vyhrá? Aj na to si môžete podať s kurzom 1:750!

Zdroj: ifortuna.cz

Úvodná fotka: David Sedlecký/wikipedia.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader