Kuriozity / 16. september 2017

Krásavci zo Skrytej vášne po rokoch. Ako sa zmenili Chuan, Oskar a Franko

Spomínate si na nich? Chudobní bratia sa nám prihovárali do našich obývačiek svojim latinoamerickým šarmom a očarili státisíce divákov. Telenovela skrytá vášeň prišla s novým konceptom.

Slovenské diváčky boli až do štartu skrytej vášne zvyknutí na iný typ telenoviel. Bežne v ňom vystupovala kráska z nižšej spoločenskej vrstvy a na druhej strane urodzený boháč, ktorý sa do nej rozprávkovo zamiloval a zmenil jej život. Skrytá vášeň tento koncept obrátila a u divákov to zafungovalo. Niektorí ju dokonca cez internet sledujú do dnes. Na internetovom serveri Youtube je možné nájsť mnoho fanúšikovských videí či scénok.

 

Chuan

Neverili by ste tomu, no sympatický Chuan má už 46 rokov. Stvárnil ho herec Mario Cimmaro

Oskar

Herec Juan Alfonso Baptista si v telenovele nezahral Chuana, scenáristi ho premenovali na Oskara. Je vyštudovaný zubár no jeho telenovelová kariéra je veľmi pestrá a úspešná.

Franco

Najmladšieho Franca, ktorý bratom napomohol k rozprávkovému bohatstvu priženením sa k staršej dáme stvárnil Michel Brown. Argentívnec má za sebou pestrú hereckú kariéru. Uživil by sa aj ako spevák.

Ak vás zmena výzoru bratov Reyesovcov pozitívne či negatívne prekvapila, pozrite si ako sa čas pohral s ich partnerkami sestrami Elisondrovými.