Zaujímavosti / Kuriozity / 06. apríl 2015

Kreatúry z Vašej rúry alebo 14 najkreatívnejších nápadov na sladké dobroty

Viete ako sa hovorí tomu, kto dokáže zaútočiť jedným pokusom dva krát? ( Chuck Norris to nie je ☺ ). Pán bonviván... keď sa mu podarí výsledkom potešiť nielen oči konzumenta, ale aj jeho fajnšmekerské bruško.

Dunajské vlny. Sex na plechu. Oblíž prst. Nie, nemáme na mysli žiadne podivné praktiky. Ide len o špecifické pomenovanie sladšej periférie kulinárskych skvostov. Asi neexistuje žiadny jedinec, ktorý by odolal pokušeniu v podobe dezertu, koláčiku alebo rôznych lakociniek, zaručujúcich hotový gastroorgazmus. V tejto sfére odporúčam uprednostniť bodovú diétu (zbodnem všetko čo vidím) a nemusia sa ostýchať  ani zástancovia delenej stravy (stačí si jednoducho oddeliť  jeden koláčik od druhého na druhý tanierik).

Pečenie sa v poslednom čase teší veľkej obľube a na svoje si prídu aj fanúšikovia, ktorí chcú len potešiť očné pozadie. Trendy kreativity prekračujú hranice obyčajnosti a do popredia sa tisnú rôzne majstrovské výtvory, ktoré majú za to, že nie je koláč ako koláč.

Popustiť medze svojej fantázie a natvrdo si to rozdať so svojimi kuchárskymi pomôckami môže mať za výsledok aj tieto nielen oku lahodiace cukrárske produkty.

Veď nakoniec posúďte sami.

Zdroj: Boredpanda.com / Text: Ketrin

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader