Zaujímavosti / 22. júl 2014

Luxusný dvoj-penthouse v New Yorku je na predaj

Pôsobivé bývanie na Duane Street v TriBeCa v New Yorku v sebe spája dva podkrovné mezonety s dotykom súčasnej architektúry a jedinečnej, luxusnej atmosféry.

Dva podkrovné penthousy nachádzajúce sa v historickom Duane Street v TriBeCa, New York sú na predaj - spoločne. Inými slovami, súčasní majitelia ponúkajú možnosť spojiť tieto dva byty do konečnej rezidencie o rozlohe 422 štvorcových metrov. Medzi dvoma bytmi je asi 215 štvorcových metrov súkromnej strešnej terasy s vírivkou, grilom, vstavaným barom a krbom. Nádherný penthouse sa môže pochváliť celkom 12 izbami, 4 spálňami a 3,5 kúpeľňami.

Rôznorodosť materiálov a textúr robí tento netradičný objekt útulným a mimoriadne príťažlivým. Nádherné liatinové stĺpy a od podlahy k stropu klenuté okná v tehlovej stene obývačky ponúkajú množstvo prirodzeného svetla a celkovo silný charakter. Sklené francúzske okná spájajú interiér s prírodnou terasou a rozjasňujú priestor, čím tvoria príjemný komfort. Náklady na tieto dva penthousy dohromady sú 9 950 000 amerických dolárov, preto vám ponúkame aspoň virtuálnu prehliadku tohto jedinečného bývania, ktoré na vás určite spraví dojem.

Monika Budayová/freshome.com/architectism.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader