Zaujímavosti / Kuriozity / Ženy / 25. január 2017

Mladý pár z Tennessee vám ukáže, na čom pri výbere partnera skutočne záleží

Ariel Desiree McRae je 22 ročná žena z Tennessee ktorá na vlastnej koži okúsila pohŕdavosť sociálne slabšími. Prednedávnom sa vydala za svojho dlhoročného priateľa Quinna, s ktorým prežívali ťažké finančné obdobie, no rozhodli sa, že už nechcú ďalej čakať.

Hoci Ariel nepotrebovala  honosnú svadbu a zásnubný prsteň nechcela vôbec, jej snúbenec ju chcel potešiť a dopriať jej zásnuby so všetkým, čo k tomu patrí. Vzal ju do Pandory a tam sa rozhodla pre 130$ strieborný prstienok so zirkónmi. Pri platbe však čerství snúbenci dostali „facku“ od predávajúceho, ktorý nevedomky zničil ich šťastie nevhodnou poznámkou: „Verili by ste, že niekto ich kupuje ako zásnubné? Aké úbohé!.“

Po tom, čo vyšli z obchodu sa Quinn nezmohol na slovo. Tvrdenie predavača ho naozaj zneistilo a začal pochybovať, či si ho Arel vezme, keďže prstienok bol podľa jeho slov príliš lacný. „Neustále sa ma pýtal, či to je v poriadku, či som s prsteňom spokojná. Bral to ako zlyhanie a bál sa, že sa zaňho nevydám,“ prezradila Ariel.

Ariel to, samozrejme, vôbec nevadilo. „Vzala by som si ho, aj keby to bol plastový krúžok z automatu za 25 centov,“ dodala. Nepotrebovala drahý prsteň veľkú svadbu. Chcela si iba vziať muža ktorý ju miluje a je jej oddaný celým svojím srdcom.

Po skúsenosti s kúpou prsteňa sa rozhodli preskočiť celé prípravy a utiecť niekam na jednoduchý obrad. Mladomanželia si spolu žijú svoj sen: „Nikdy vo svojom živote som nebola taká šťastná ako teraz a neviem si predstaviť stráviť život s niekým iným. Áno ja. Ariel so 130$ prsteňom na rukách  a láskou môjho života po boku.“

foto: instagram.com/arielunderthesea2013

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader