Zaujímavosti / 23. august 2016

Nový favorit v prezidentských voľbách v USA? Do boja o kreslo sa prihlásil rocker so strašidelným imidžom

Unavujú vás večné hádky o tom, kto je lepší? Či vyhrá Trump alebo Clintonová? Do boja o prestížny post hlavy USA sa hlási nová nádej. A (ne)myslí to skutočne vážne!

O tom, že kandidáti za demokratov ani republikánov nespĺňajú ani tie najmenšie kritériá dobrých politikov sa snáď ani baviť nemusíme. Zdá sa však, že autor hitov Poison, Hey Stoopid (ó, aké aktuálne) či No More, Mr. Nice Guy sa rozhodol prísť s odpoveďou v podobe kandidatúry. Na 99% ide o čistú recesiu, jeho prípadné dôvody sú však správne.

Alice Cooper ponúka len minimálny program, to však podľa jeho slov nie je prekážkou - to isté totiž núkajú aj obaja horúci kandidáti na výhru.

Jeden zo svojich veľkých hitov „Elected” už v roku 1972 venoval prezidentským voľbám. Fanúšikovia iste vedia, že táto pieseň patrí do repertoáru na jeho koncertoch aj v tomto období. A že počas nej po pódiu pobehujú ľudia s maskami prezidentov. V tomto čase sa však vyskutujú vedľa Coopera aj „akožekandidáti” Hillary a Donald, ktorí nešetria údermi a nakoniec ani bozkami.

Brať túto kandidáturu vážne zrejme nemá zmysel. Minimálne sa však dá na nej dobre pobaviť. Napríklad na sľuboch vytesanie podobizne zosnulého Lemmyho Kilmistera z kapely Motörhead na Mt. Rushmore, zákaz fotenia selfies či zákaz rozprávania počas premietania v kinách.

 

Foto: wikipedia.com, alicecooper.com

 

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader