Zaujímavosti / 27. november 2018

Prekvapenie formou netradičných darov

Ako originálne prekvapiť svojich blízkych darom nemusí byť tak náročné, ako v práci kolegov, o ktorých moc toho v podstate ani neviete. Aj napriek tomu, že ste s nimi v dennom kontakte, súkromie a niektoré informácie, ktoré by vám pri výbere vhodného daru pre nich mohli pomôcť, ostávajú neznáme. Potom vám neostáva nič iné, ako sa spoľahnúť na neformálnu stránku danej veci a vyberať dary, ktorými nič nepokazíte ani nespôsobíte žiadne neočakávané a možno nepríjemné prekvapenie.

Nepreháňajte to!

Aj keď si kolegyňu v práci veľmi vážite, príliš to s veľkými darmi nepreháňajte. Myslite aj na kolegov, ktorí s vami pracujú a sedia v jednej kancelárii a rovnako tak budete musieť pristupovať s vyberaním daru aj k nim, ak si teda chcete zachovať dobré vzťahy. Špeciálnou potlačou hrnčekov, na ktorých môže byť meno kolegu alebo kolegyne, by ste nemali nič pokaziť, najmä vtedy, ak máte v kuchynke kopec riadov, z ktorých nikdy neviete, ktorý komu patrí.

Niečo pre obchodných partnerov

V rámci dobrej spolupráce by ste nemali zabudnúť ani na svojich obchodných partnerov, s ktorými budete chcieť aj naďalej komunikovať a dúfať v uzavretie niekoľkých významných dohôd. Nakoľko sa blížia vianočné sviatky, dobrá prezentácia vo forme pekných darčekov pre obchodných partnerov je viac než vítaná.

Káva v darčekovom balení je skvelý nápad, ktorým určite nič nepokazíte, pretože ju milujú naozaj všetci. Je to nakoniec jeden z hlavných hnacích "nástrojov", vďaka ktorému sa vám darí prekonať aj tie najťažšie dni v práci.

Niečo sladké pod zub

Koláče sa ku káve hodia skvele a rovnako ako kofeín, aj cukor v nich vám dodá v práci potrebnú energiu. Je to jeden z najjednoduchších spôsobov, ako môžete niekoho potešiť. Sladké pokušenie v podobe chutného koláčika počas pracovnej pauzy padne dobre každému jednému z vás.

Materiálna stránka darov je vhodná pre iné príležitosti, v tomto smere ide viac menej vždy o spomienku a potešenie, že na niekoho myslíte a nezabudli ste. Tak vám prajeme pri výbere šťastnú voľbu.

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader