Móda / 24. jún 2020

Raj pánskych košieľ. Ako si vybrať tú správnu?

Každý z nás má obľúbené jedlo, nápoj, zvyky, oblečenie či obuv. Platí to o ženách, mužoch i deťoch. Chceme byť originálni a niečím, hoci aj maličkosťou, líšiť sa od ostatných. Svojím oblečením to dávame okoliu najavo, keď sa snažíme iných zaujať. Nie nadarmo sa hovorí, že prvý dojem je veľmi dôležitý. Záleží od nás, aký bude.

Kvalitný materiál aj zaujímavý vzor

Každý deň stretávame množstvo ľudí, známych i neznámych. Ale nie každý človek nás zaujme svojím oblečením. Rozhodne si však našu pozornosť získa muž, ktorý je elegantne a štýlovo oblečený napríklad v peknej košeli, ktorá mu pristane.

Súčasná móda ponúka pánom veľa rôznych typov, strihov, veľkostí, farieb i vzorov pánskych košieľ. Je dôležité vybrať si tú, ktorá vám padne ako uliata strihom, veľkosťou i zaujímavým vzorom.

V prípade výberu košieľ na voľný čas sú vhodné napríklad pánske vzorované košele v rôznych farebných prevedeniach. Pánske kárované košele pôsobia príťažlivo, elegantne a sú neskutočne štýlové.

 

Berte do úvahy svoju postavu

Nielen ženy, ale aj muži by mali pri výbere oblečenia zohľadniť svoju postavu. Nikto z nás nie je dokonalý, kvôli tomu sa však trápiť určite nemusíme. Dnešná móda ponúka oblečenie pre všetky typy postavy, nielen pre štíhle ženy či mužov.

Ak ste však štíhlou postavou obdarení a vyberáte si pánsku košeľu, určite sa vám budú hodiť slim fit košele, pretože sa dokonale stotožnia s vašou postavou. A čo viac si môže priať muž, ktorý chce zaujať svoju priateľku alebo vyzerať elegantne v spoločnosti?

Zdroj obrázka:

Spectral-Design / Shutterstock.com

(PR/Deed)

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader