Zaujímavosti / Cestovanie / 10. február 2014

Ako vyzerá dom Flintstoneovcov v skutočnosti?

Architekti sa pri tvorbe tejto vily pravdepodobne inšpirovali známou kreslenou rozprávkou. Na prvý pohľad vyzerá ako skala, no keď sa pozriete lepšie zistíte, že ide o majestátnu vilu s krásnym výhľadom.

Kto by nepoznal známu rozprávku o rodinke žijúcej v dobe kamennej? Flintstoneovci spolu s Tomom a Jerrym patrili k mojim naj rozprávkam na stanici Cartoon Network. Vždy som sa chcela aspoň na chvíľu ocitnúť v dobe, kedy žil Fred Flintstone. Tá možnosť tu teraz je, stačí si len trošku (viac) našporiť.

Dom sa nachádza v Kalifornii v slnečnom Malibu. Bol postavený na zákazku a stal neuveriteľných 3,25 miliónov dolárov! Bonusom je krásny výhľad na more a široká súkromná pláž. Keďže má vila netypický tvar aj v interiéry, všetok nábytok bol zhotovený na mieru. Atmosféra doby kamennej sa nesie v celom dome, vo všetkých izbách vrátane kúpeľne a kuchyne.

Síce si neviem predstaviť bývať v tejto jaskyni, avšak na  gýčovú party pri západe slnka by som sa nahovoriť nechala. Podmienkou by bolo malibu s mliekom.  

Lýdia Tkáčová / viralnova.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader