Zaujímavosti / Cestovanie / 29. jún 2014

The Grotto - romantická jaskynná reštaurácia na thajskej pláži

Exotická reštaurácia vo vápencovej jaskyni ponúka pocit jedinečnosti a luxusu. Najlepšie kulinárske špeciality a cocktaily si môžete vychutnať s nohami ponorenými v horúcom piesku a sledovaní západu slnka za Andamanské more

The Grotto, tiež známa ako Cave Dining, je exotická reštaurácia situovaná vo vápencovej jaskyni na Phranang Beach v Thajsku. Tvorí súčasť luxusného rezortu Rayavadee, ale otvorená je pre všetkých, ktorí by si chceli vychutnať čerstvé a chutné jedlo v mimoriadne pôsobivom prostredí.

Reštaurácia v mestečku Krabi je naozaj ohromujúca a ponúka jeden z najúžasnejších výhľadov na svete, ktorý je doplnený skvelými cocktailami, dezertmi a pokrmov miestnej kuchyne. Špecialitou reštaurácie je rybí gril, ktorý je k dispozícií len niekoľko dní v týždni. Inokedy sa podáva ľahké občerstvenie a skvelé dezerty. Romantická atmosféra a stolovanie priamo na pláži spája luxus, romantiku a pocit jedinečnosti s nohami zborenými do horúceho piesku, zatiaľ čo si vychutnávate jedinečný pohľad na Andamanské more. Zapadajúce slnko a svetlo sviečok dávajú jaskyni úplne nový vzhľad a atmosféru odrážajúceho sa svetla na skalnatých stenách. 

Čerstvé sezónne suroviny z miestnych zdrojov vám pripraví tím tých najlepších miestnych kuchárov. Tatarák z tuniaka s wakame šalátom a sezamovým dressingom, klasická talianska Minestrone polievka s morskými plodmi, ryba Branzino ryba v banánovom liste s pečenými zemiaky a čiernymi olivami či pudingovo mangová torta si podmania vaše chuťové poháriky. Piesok pod nohami pridáva plážovú, tropickú atmosféru thajskej reštaurácie a spolu so svetlom sviečok odrážajúcim sa od skalnatých stien zaručuje krásny romantický zážitok. Či už si vychutnávate ľahký obedný cocktail alebo sledujete západ slnka pri vynikajúcom dezerte a pohári vína, toto idylické miesto vás jednoducho nadchne.

Monika Budayová/placestoseeinyourlifetime.com/uniquetourism.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader