20.4.2022 (Webnoviny.sk) - Anonym nahlásil bombu v lietadle, ktoré letelo z Varšavy do Prahy. Poľské lietadlo bezpečne pristálo na letisku v českej metropole, cestujúcich evakuovali a stroj prehľadal policajný pyrotechnik, uviedla pre portál Novinky.cz hovorkyňa polície Renata Grecmanová. Nástražný výbušný systém nenašli.
Podľa reportéra Noviniek boli na mieste policajti, hasiči aj záchranári. Tí tam vyslali aj veľkokapacitný zdravotnícky kamión Golem. Evakuovali zhruba 60 cestujúcich.
Hovorkyňa letiska Klára Divíšková uviedla, že incident neobmedzil jeho prevádzku a spoje odbavovali bez problémov.
Zdroj: Webnoviny.sk - Anonym nahlásil bombu v lietadle z Varšavy do Prahy, museli evakuovať asi 60 cestujúcich © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Mestom Düsseldorf otriasol výbuch, pri explózii domu zahynul dôchodca a zranila sa tehotná žena
Europarlament po vete od Maďarska súhlasil s úpravou pôžičky pre Ukrajinu vo výške 18 miliárd eur
