23. máj 2019

Digitálne nákupné poukážky sa tešia čoraz väčšej obľube. Pozrite si dôvody, pre ktoré by ste ich mali začať využívať aj vy!

Nákupné poukážky sú medzi zákazníkmi na Slovensku dlhodobo obľúbené. Potvrdili to aj výsledky prieskumu medzinárodného nákupného spoločenstva Cashback World, podľa ktorého ich  až 89 % opýtaných považuje za prospešné pre zákazníkov.

23. máj 2019

Slovensko prvýkrát predsedá v Rade OECD

V týchto dňoch prebieha predsedníctvo SR v Rade OECD na ministerskej úrovni v Paríži. Reflektujúc na globálny vývoj a dôraz kladený na oblasti inkluzívneho rastu a digitalizácie, si SR za tému svojho predsedníctva zvolila "Využitie digitálnej transformácie pre udržateľný rozvoj: príležitosti a výzvy”. Téma bola strategicky zvolená, aby členské krajiny viac spájala ako rozdeľovala.

23. máj 2019

Zákaz jednorazových plastov môže pomôcť s problémom skládkovania, myslí si ENVI – PAK

Rada Európskej únie (EÚ) v utorok 21. 5. 2019 prijala smernicu o znižovaní vplyvu určitých plastových výrobkov na životné prostredie, ktorou sa zavádzajú nové prísne obmedzenia používania niektorých jednorazových plastových výrobkov. Organizácia zodpovednosti výrobcov (OZV) ENVI - PAK verí, že aj tento krok pomôže k riešeniu najpálčivejšieho problému Slovenska v oblasti odpadového hospodárstva – k zníženiu miery skládkovania a zároveň aj k čistejšiemu životnému prostrediu.

1 2 3 ... 623