Šport / 27. august 2018

AS Rím v súboji s Atalantou rýchlo viedol 1:0, nakoniec v zápase 2. kola Serie A padlo až šesť gólov

RÍM 28. augusta (WebNoviny.sk) - Futbalisti AS Rím remizovali na vlastnom ihrisku s Atalantou Bergamo 3:3 v pondelňajšej dohrávke 2. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A 2018/2019. Domáci sa dostali do vedenia už v 2. min zápasu zásluhou Javiera Pastoreho.

Hostia však do prestávky otočili skóre tromi gólmi, keď sa dvakrát presadil Emiliano Rigoni a jeden zásah pridal Timothy Castange. Domáci dokázali v druhom polčase vyrovnať zásluhou Alessandra Florenziho a Kostasa Manolasa.

Serie A - 2. kolo

• výsledok pondelňajšieho zápasu
AS Rím - Atalanta 3:3 (1:3) Góly: 2. Pastore, 60. Florenzi, 82. Manolas - 22. a 38. Rigoni, 19. Castange

Zdroj: Webnoviny.sk - AS Rím v súboji s Atalantou rýchlo viedol 1:0, nakoniec v zápase 2. kola Serie A padlo až šesť gólov © SITA Všetky práva vyhradené.