Ekonomika / 16. december 2021

Balíky s garanciou dodania do Vianoc treba podať 17. a 18 decembra, upozorňuje Slovenská pošta

                
                
                
                    
                
                
                16.12.2021 (Webnoviny.sk) - Balíky s garanciou dodania do Vianoc je potrebné podať na poštách 17. a 18 decembra. Slovenská pošta informuje o vyťaženosti pobočiek a výpadku zamestnancov z dôvodu pandémie v tlačovej správe.

„Zásielky treba podať najneskôr v piatok 17. decembra 2021 alebo v sobotu 18. decembra 2021, aby boli doručené do 24. decembra 2021. Pošta zároveň upozorňuje, že v sobotu 18. decembra 2021 predĺži otváracie hodiny na poštách, ktoré bývajú bežne v sobotu otvorené. Slovenská pošta sa za zmenu termínov ospravedlňuje,“ uviedla hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková. 
                

Zdroj: Webnoviny.sk - Balíky s garanciou dodania do Vianoc treba podať 17. a 18 decembra, upozorňuje Slovenská pošta © SITA Všetky práva vyhradené.