Šport / 19. september 2017

Brankár Neuer sa vážne zranil na tréningu, Bayernu bude chýbať niekoľko mesiacov

        
        
        
          
        
        
        MNÍCHOV 19. septembra (WebNoviny.sk) - Brankár nemeckého futbalového klubu Bayern Mníchov Manuel Neuer, ktorý si v priebehu pondelňajšieho tréningu privodil vážne zranenie ľavej nohy, by mohol nútene absentovať niekoľko mesiacov. Referuje o tom nemecký Bild.

Neuer sa počas tréningovej jednotky sťažoval na bolesť v ľavej nohe. Okamžite podstúpil vyšetrenie, ktoré preukázalo, že jedna z kostí je zlomená. Bavorský klub zatiaľ v tejto súvislosti nevydal žiadne oficiálne stanovisko, keďže má v úmysle počkať na výsledky podrobnejších utorňajších testov.


Problémy s ľavou nohou nie sú u Neuera ničím zvláštnym. Prvá indispozícia tejto časti tela sa uňho prejavila už počas minulosezónneho štvrťfinále Ligy majstrov proti neskoršiemu víťazovi súťaže Realu Madrid. Po dlhej rekonvalescencii sa iba prednedávnom vrátil do hry, ale zdá sa, že zranenie nebolo dostatočne preliečené. Neuer pravdepodobne bude musieť podstúpiť operáciu a niekoľko mesiacov si nezachytá.

Zranenie kľúčového hráča rozhodne nepridalo na atmosfére v mníchovskom mužstve. Už niekoľko dní sa v médiách prepiera budúcnosť kanoniera Roberta Lewandowského, ktorý verejne kritizoval transferovú politiku v klube. 
        

Zdroj: Webnoviny.sk - Brankár Neuer sa vážne zranil na tréningu, Bayernu bude chýbať niekoľko mesiacov © SITA Všetky práva vyhradené.