Slovensko / 13. jún 2018

Bugár rešpektuje Kiskovo videnie problémov Slovenska, správu o stave republiky okomentoval aj Danko

        
        
        
          
        
        
        BRATISLAVA 13. júna (WebNoviny.sk) - Predseda parlamentu Andrej Danko (SNS) k správe o stave republiky prezidenta Andreja Kisku povedal, že je právom hlavy štátu a súčasne "našou povinnosťou vypočuť si prejav pána prezidenta“.


„Niektoré veci, ktoré pomenoval, sú na väčšiu diskusiu, niektoré sú z pohľadu prezidentskej kancelárie, myslím si, že z niektorých vecí sa dá poučiť, ďalšie sú iné v reále,“ povedal. Podľa neho ak sa Slovensko nepohne cestou, že sa nebudeme urážať, ale problémy budeme riešiť a hľadať kompromisy, "tak to je cesta do pekla, kde budú vládnuť Sulík, Matovič a Kollár.“


Podpredseda parlamentu a šéf Mosta-Híd Béla Bugár rešpektuje prezidentovo videnie problémov Slovenska. "No napriek problémom, s ktorými sa boríme, je podľa mňa v tejto krajine stále veľa pozitívnej energie a pozitívneho pokroku, ktoré sa udiali v uplynulých dvoch rokoch. Zodpovednosť, ktorá je na pleciach každého politika, nielen vlády a koalície, je to, aby sme dokázali byť skutočne objektívni a dokázal hovoriť nielen o problémoch, ale aj úspechoch. Len tak totiž dokážeme vliať pozitívnu a konštruktívnu energiu nielen do politiky, ale aj celej spoločnosti," uviedol s tým, že je škoda, že pozitívne a štátnicke pasáže v prejave prezidenta zanikli.
 
        

Zdroj: Webnoviny.sk - Bugár rešpektuje Kiskovo videnie problémov Slovenska, správu o stave republiky okomentoval aj Danko © SITA Všetky práva vyhradené.