21.9.2022 (Webnoviny.sk) - Snahy zmeniť hranice iných štátov spôsobom, ktorý je v rozpore s medzinárodným pravom, sú neprijateľné. Uvádza sa to v reakcii prezidentky Zuzany Čaputovej na vyhlásenie ruského prezidenta Vladimíra Putina, ktorú poskytol jej hovorca Martin Strižinec.
Viac o téme: Vojna na Ukrajine
„Vyhlásenie Putina opäť raz potvrdzuje, že Rusko sa mier nesnaží chrániť, ale ho priamo ohrozuje. Jeho vyhlásenie nemá so snahou dosiahnuť mier nič spoločné, naopak, situáciu, ktorú ruská invázia Ukrajiny spôsobila, ešte viac eskaluje," uviedla Čaputová.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)
Zdroj: Webnoviny.sk - Čaputová: Vyhlásenie Putina potvrdzuje, že Rusko sa mier nesnaží chrániť, ale ho priamo ohrozuje © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Foto: Cestu medzi Šelpicami a Trnavou museli uzavrieť, kamión dostal šmyk a zrazil sa s autom
Warning: getimagesize(https://cdn.webnoviny.sk/sites/34/2022/02/adobestock_324024293-676x451.jpeg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 212
Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 213
Kupujete byt na prenájom? Bratislava je lepšia voľba ako Praha, návratnosť investície je o 10 rokov kratšia
