Kultúra / 11. máj 2018

Christina Aguilera zverejnila skladbu Twice, je ukážkou z jej pripravovaného albumu Liberation

        
        
        
          
        
        
        BRATISLAVA 12. mája (WebNoviny.sk) - Americká speváčka Christina Aguilera zverejnila skladbu Twice. Novinka je ďalšou ukážkou z jej očakávaného albumu Liberation, ktorý sa dostane na trh 15. júna.


Štúdiovka bude obsahovať 15 skladieb, z ktorých 37-ročná interpretka predtým zverejnila pieseň Accelerate (ft. Ty Dolla Sign a 2 Chainz). Na texte, hudbe a produkcii skladby spolupracoval Kanye West. Rodáčka z New Yorku ponúkla k singlu Accelerate aj videoklip, ktorý režírovala Zoey Grossman.

Aguilera sa predstaví spolu s Demi Lovato počas udeľovania Billboard Music Awards, ktoré sa bude konať 20. mája. Dvojica predvedie skladbu Fall in Line, ktorá sa takisto bude nachádzať na albume Liberation.

Christina María Aguilera

 • sa na hudobnej scéne začala presadzovať v roku 1998, keď naspievala pieseň Reflection pre animovaný film Mulan
 • o rok neskôr vydala debutový eponymný album, ktorým si zabezpečila celosvetovú slávu. Nahrávka obsahovala hity ako Genie In A Bottle, What A Girl Wants, I Turn To You alebo Come On Over Baby (All I Want Is You). Nasledovali štúdiovky Mi Reflejo (2000), My Kind Of Christmas (2000), Stripped (2002), Back To Basics (2006), Bionic (2010) a Lotus (2012)
 • držiteľka piatich cien Grammy má od roku 2010 hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.
Informácie pochádzajú z webstránky www.rollingstone.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: Webnoviny.sk - Christina Aguilera zverejnila skladbu Twice, je ukážkou z jej pripravovaného albumu Liberation © SITA Všetky práva vyhradené.