BRATISLAVA/KOMÁRNO 15. júna (WebNoviny.sk) - Policajti zadržali zlodeja, ktorý sa začiatkom týždňa vlámal do dvoch vozidiel Citroën Berlingo na Družstevnej ulici v Komárne.
Z jedného ukradol rôznu elektroniku a spôsobil škodu 900 eur a z druhého zmizlo pracovné náradie v hodnote viac ako 1 000 eur.
Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, 32-ročného muža vyšetrovateľka obvinila zo zločinu krádeže. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na tri až 10 rokov.
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Muž sa vlámal do dvoch áut v Komárne a vykradol ich, polícia ho krátko po čine chytila © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
O talár na Ústavnom súde SR zabojujú staronové mená, zatiaľ sa prihlásilo sedem kandidátov
Aj napriek neúspechu dosiahol Fico čiastočný úspech. Zopakuje sa situácia, ako po referende v roku 2004?
