BRATISLAVA/DUNAJSKÁ STREDA 11. apríla (WebNoviny) - Život mladého vodiča si vyžiadala nehoda, ktorá sa stala v utorok podvečer medzi Šamorínom a Kvetoslavovom v okrese Dunajská Streda.
Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, 52-ročná vodička na VW Tiguan prešla do protismeru a zrazila sa s autami Kia Rio a Fiat Stilo.
Dvadsaťosemročný vodič Fiatu zomrel na mieste, jeho 18-ročná spolujazdkyňa a vodička VW Tiguan skončili s viacerými zraneniami v dunajskostredskej nemocnici. Presné okolnosti nehody a mieru zavinenia polícia vyšetruje. Začaté je trestné stíhanie vo veci pre usmrtenie.
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Zrážka troch áut si vyžiadala život mladého vodiča © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Muž zavolal na vlastnú matku policajtov, po príchode hliadky ich ohrozoval zbraňou
Študuj dopravu pre stabilné a perspektívne uplatnenie
