Šport / 28. december 2017

Fotografie zo zápasu MS v hokeji do 20 rokov, v ktorom Slovensko podľahlo Kanade 0:6

BUFFALO 28. decembra (WebNoviny.sk) - Slovenskí hokejisti podľa očakávania vo svojom prvom zápase na majstrovstvách sveta tejto vekovej kanade v americkom Buffale podľahli favorizovaným Kanaďanom 0:6.

Slovenský gólman Dávid Hrenák čelil počas stretnutia až 52 pokusom Kanaďanov, prvýkrát ťahal puk zo svojej "svätyne" už vo štvrtej minúte. Hráči "javorových listov" jeho konto zaťažili najviac v druhej tretine, keď sa presadili až trikrát, v záverečnej časti hry pridali ďalšie dva góly.

Zobraziť fotogalériu k článku:
MS v hokeji do 20 rokov: Slovensko – Kanada 0:6

Zdroj: Webnoviny.sk - Fotografie zo zápasu MS v hokeji do 20 rokov, v ktorom Slovensko podľahlo Kanade 0:6 © SITA Všetky práva vyhradené.