Šport / 16. apríl 2018

Juventus má na čele Serie A pred Neapolom veľký náskok, Hamšík sa však nevzdáva

        
        
        
          
        
        
        NEAPOL 16. apríla (WebNoviny.sk) - Kapitán futbalistov SSC Neapol Marek Hamšík si uvedomuje, že Juventus Turín má na čele talianskej Serie A už veľký náskok, ale zároveň dodal, že "partenopei" budú bojovať až do konca.

Neapol zaostáva po 32 odohraných zápasoch za "starou dámou" už o 6 bodov. Náskok lídra tabuľky sa ešte zvýšil po ostatnom kole. Juventus uspel na vlastnej pôde nad Sampdoriou Janov 3:0, Neapol remizoval s AC Miláno na San Sire 0:0.


"Boli sme aktívnejší. Aj proti tak kvalitnému tímu, akým je AC Miláno, sme si utvorili niekoľko šancí, ale bez gólu sa uspieť nedá. Škoda, že sme stratili dva body. Už musíme myslieť na stredajší domáci duel proti Udinese Calcio. Chceme našich fanúšikov potešiť víťazstvom. Šanca na titul stále žije. Do konca súťaže sa hrá ešte o osemnásť bodov. A my budeme bojovať do konca," zavelil najlepší futbalista SR za rok 2017 Hamšík pre svoju oficiálnu stránku. 
        

Zdroj: Webnoviny.sk - Juventus má na čele Serie A pred Neapolom veľký náskok, Hamšík sa však nevzdáva © SITA Všetky práva vyhradené.