9.6.2022 (Webnoviny.sk) - Verejné vypočutie kandidátov na funkciu generálneho riaditeľa Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) sa uskutoční v pondelok 13. júna o 10:00 v Zimnej jazdiarni v areáli Bratislavského hradu na Výbore NR SR pre kultúru a médiá. Vyplýva to zo zverejneného programu výborov Národnej rady SR.
Kandidátmi na post šéfa RTVS sú súčasný riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník, Ľuboš Machaj, Peter Janků, Peter Badač, Vladimír Seman, Tibor Búza, Daniel Živica a Ivan Golian.
Funkčné obdobie súčasného riaditeľa RTVS Jaroslava Rezníka sa končí v auguste.
Zdroj: Webnoviny.sk - Kandidátov na post šéfa RTVS čaká verejné vypočutie, medzi ôsmimi záujemcami je aj Rezník © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Lipšic vie, že jeho minulosť bude pri voľbe špeciálneho prokurátora používaná proti nemu
Warning: getimagesize(https://cdn.webnoviny.sk/sites/34/2021/04/bp_9056-676x451.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 212
Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 213
Bittó Cigániková a Viskupič skritizovali prelomenie veta prezidentky, ktorá veľmi zlý zákon zmenila na znesiteľný
