20.7.2020 (Webnoviny.sk) - Líder v oblasti predaja a distribúcie karnozínu na Slovensku posilňuje svoju "vlajkovú loď" - Karnozín Extra - s cieľom čo najadresnejšie osloviť konkrétne cieľové skupiny.
Karnozín je látka telu vlastná, ktorá je primárnou stavebnou látkou bunky a zároveň bunku dokáže regenerovať. Pritom sa stará tiež o to, aby bunky medzi sebou komunikovali a tak zabezpečili automatické fungovanie nášho organizmu. Látku Karnozín si každá bunka produkuje podľa potreby. Približne do dvadsiateho ôsmeho roku života telo zvláda produkovať dostatočné množstvo karnozínu. Potom však jeho hladina začne klesať, čo má za následok zníženú regeneráciu buniek.
Večne vitálnu, energickú, usmievavú i optimistickú Gizku Oňovú už odteraz môžete hľadať aj za produktom Karnozín Extra, ktorý je určený každému, kto hľadá tento "elixír mladosti". "Rozhodla som sa že okrem pestrej stravy, pohybu a pitného režimu budem pravidelne užívať Karnozin Extra. Podporím svoj imunitný systém vďaka kráľovnej antioxidantov. Chcem žiť život bez bolestných obmedzení. Prevencia je heslo mojich mladých priateľov umelcov, športovcov, biznismenov, ale aj seniorov a ja som sa k nim pridala” hovorí nestarnúca Gizka Oňová, ktorá určite pozná elixír večnej mladosti Súvisiace články:
Poštou odvolilo už takmer 13 tisíc voličov, na hlasovanie mimo trvalého bydliska máte aj inú možnosť
Pavol Rusko ide z väzby na slobodu, ale musí nosiť náramok
