Slovensko / 24. máj 2018

Lupiči si odniesli z herne v Podunajských Biskupiciach tisícky eur, zamestnanca ohrozili zbraňou

        
        
        
          
        
        
        BRATISLAVA 24. mája (WebNoviny.sk) - Dvaja ozbrojení muži lúpili v stredu pred polnocou v herni na Ulici Svornosti v bratislavských Podunajských Biskupiciach. Zamestnanca ohrozovali zbraňou, odniesli si asi 6 000 eur.

Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v prípade je začaté trestné stíhanie pre zločin lúpeže, kde je trestná sadzba sedem až 12 rokov. Jeden z páchateľov mal približne 25 – 30 rokov, bol strednej postavy, vysoký približne 175 – 180 cm.


Na hlave mal tmavú kuklu a okuliare. Oblečenú mal tmavú teplákovú mikinu a tmavé tepláky, obuté mal tenisky a na chrbte mal bledý ruksak. Druhý mal 18 – 25 rokov, bol štíhlej postavy, vysoký približne 170 – 175 cm.

Oblečené mal bledé tepláky a tmavú mikinu s kapucňou, ktorú mal stiahnutú tak, aby nebolo vidno tvár. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri objasnení tohto činu, možno oznámiť na linke 158. 
        

Zdroj: Webnoviny.sk - Lupiči si odniesli z herne v Podunajských Biskupiciach tisícky eur, zamestnanca ohrozili zbraňou © SITA Všetky práva vyhradené.