Šport / 01. január 2019

Marko Daňo strelil svoj prvý gól v tejto sezóne AHL a stal sa treťou hviezdou zápasu

                
                
                
                    
                
                
                WINNIPEG 1. januára (WebNoviny.sk) – V desiatom zápase v nižšej zámorskej súťaži AHL v tejto sezóne sa slovenský hokejista Marko Daňo dočkal prvého gólu.

Jeho tím Manitoba Moose zvíťazil nad Coloradom Eagles 4:1 a 24-ročný slovenský krídelník v 27. min zvýšil náskok domácich na 3:0. Daňo si pripísal aj tri strely, dva plusové body a na konci zápasu ho vyhlásili za tretiu hviezdu.

Z desiatich zápasov tohto súťažného ročníka AHL Daňo vydoloval 6 bodov za 1 gól a 5 asistencií. Daňo v tejto sezóne odohral aj 8 zápasov v drese tímu NHL Colorado Avalanche, ale bez bodového zisku.

Výsledok AHL

Manitoba Moose - Colorado Eagles 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) Marko Daňo (Manitoba): 1 gól, 3 strely, 2 plusky, 3. hviezda


Zdroj: Webnoviny.sk - Marko Daňo strelil svoj prvý gól v tejto sezóne AHL a stal sa treťou hviezdou zápasu © SITA Všetky práva vyhradené.