Slovensko / 19. september 2018

Mŕtva žena ležala v byte na Narcisovej ulici v Bratislave, polícia zadržala podozrivú osobu

                
                
                
                    
                
                
                BRATISLAVA 19. septembra (WebNoviny.sk) - Mŕtvu ženu našli v stredu v noci v jednom z bytov na Narcisovej ulici v bratislavskom Ružinove. Policajtov na miesto privolali krátko po 01:30. V byte našli 65-ročnú ženu s viacerými poraneniami na hlave. Presnú príčinu jej smrti určí nariadená pitva.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, policajti zadržali podozrivú osobu, ktorá v čase ich príchodu bola v byte.


Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. Vzhľadom na štádium trestného konania bližšie informácie k prípadu v súčasnosti nie je možné poskytnúť. 
                

Zdroj: Webnoviny.sk - Mŕtva žena ležala v byte na Narcisovej ulici v Bratislave, polícia zadržala podozrivú osobu © SITA Všetky práva vyhradené.