
18.5.2021 (Webnoviny.sk) - Nezaradený poslanec parlamentu a predseda strany Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) Peter Pellegrini vyzval vládu na ukončenie volebného obdobia. Ako povedal na utorkovej tlačovej konferencii, vláda by sa mala ľuďom ospravedlniť a Slovensko by na jeseň mohli čakať predčasné parlamentné voľby. Kabinet totiž podľa jeho slov nie je schopný zabezpečiť chod štátu. „Nejde o žiadnu novú vládu, ale o druhú vládu Igora Matoviča s tými istými ľuďmi. Vláda cíti, že ide dole kopcom a že sa jej volebné obdobie skráti," doplnil Pellegrini.
Zdroj: Webnoviny.sk - Pellegrini: Vláda cíti, že ide dole kopcom a že sa jej volebné obdobie skráti (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Warning: getimagesize(https:): failed to open stream: Adresár alebo súbor neexistuje in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 212
Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 213
Na rýchlostnej ceste R1 budú dopravné obmedzenia, idú opravovať vozovku

Nezvestného českého turistu našli záchranári vo Vysokých Tatrách bez známok života