31.12.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti z Kremnice boli nútení uzavrieť cestu na Skalku, upchalo ju množstvo áut. Banskobystrická krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.
Situácia na ceste bola kritická a policajti chcú týmto predísť prípadným kolíziám a ohrozeniu návštevníkov.
„Cesta doslova praská vo švíkoch a autá stoja vo viac ako kilometrovej kolóne. V týchto chvíľach je cesta takmer neprejazdná, tentokrát však nie pre zlé poveternostné podmienky, ale pre nával turistov,“ uvádza polícia.
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajti uzavreli cestu na lyžiarske stredisko Skalka, upchalo ju množstvo áut s turistami (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Banská Bystrica bude už druhý rok bez vianočných trhov, mesto chce atmosféru navodiť aspoň výzdobou
Warning: getimagesize(https:): failed to open stream: Adresár alebo súbor neexistuje in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 212
Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 213
Drogoví díleri z Tornale s odvolaním neuspeli, krajský súd im potvrdil nepodmienečné tresty
