SOFIA 13. apríla (WebNoviny.sk) - Najmenej šesť ľudí zahynulo pri nehode autobusu na diaľnici neďaleko bulharského hlavného mesta Sofia. Havária si vyžiadala aj 22 zranených, medzi ktorými bolo jedno dieťa. Podľa lekárov je sedem z nich vo vážnom stave.
Podľa polície sa nešťastie stalo o 11:30 miestneho času (10:30 SELČ), keď auto nabúralo do autobusu, ktorý smeroval z Burgasu do Sofie. Po zrážke vodič autobusu nad ním stratil kontrolu a vozidlo sa prevrátilo do priekopy. Ako informuje agentúra AP, vodič je v súčasnosti vo väzbe a vypočúvajú ho.
Zdroj: Webnoviny.sk - Pri nehode v Bulharsku zahynulo najmenej šesť cestujúcich, vodiča vzali do väzby © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Novinár Dobrochotov musí zaplatiť holandskému blogerovi odškodné, ten mal spolupracovať s ruskou rozviedkou
Sociálni demokrati nepotrestajú bývalého kancelára Schrödera za väzby na Rusko
