
22.10.2023 (SITA.sk) - Dvaja ľudia v nedeľu zomreli a traja utrpeli zranenia pri ruských útokoch v Doneckej oblasti.Viac o téme: Vojna na Ukrajine
Spravodajský portál Ukrajinská pravda s odvolaním sa na oblastnú prokuratúru informoval, že 58-ročný muž zomrel, keď okupačné sily zasiahli obec Kalynivka v Bachmutskom okrese. V tom istom okrese Rusi udreli aj na obec Vasiukivka a pri priamom zásahu auta zomrel 61-ročný muž. V obci Nestailove v Pokrovskom okrese utrpel zranenia 19-ročný mladík. V Torecku zase pri ruskom útoku utrpeli otrasy mozgu 59-ročná žena a 60-ročný muž. Výbuchy podľa prokuratúry poškodili domy, obytné budovy, ďalšie stavby a autá. Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v októbri 2023 (fotografie)
Zdroj: SITA.sk - Pri útoku na Doneckú oblasť prišli o život dvaja starší muži, výbuchy poškodili aj obytné budovy a autá © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:

Japonsko uvalilo nové sankcie na Severnú Kóreu, obmedzenia sa týkajú 19 spoločností

Prieskumy sľubujú tesné výsledky volieb v Katalánsku, na prvých miestach sú minimálne rozdiely