
7.1.2020 (Webnoviny.sk) - Ruskí rodičia nechali malé sedemmesačné dieťa v kočíku na balkóne, kde zmrzlo na smrť. O prípade informujú v utorok ruské médiá. Malé dieťa vyložili na balkón v kočíku v mínus sedemstupňovom mraze v meste Nikolajevsk na Amure, ktoré sa nachádza na samom východe Ruska v Chabarovskom kraji. Rodičia podľa vlastných slov len chceli, aby dieťa na čerstvom vzduchu ľahšie zaspalo. Malého chlapca však nechali na mraze päť hodín, informujú miestne médiá. Chabarovské regionálne ministerstvo zdravotníctva v utorok odporučilo občanom, aby sa "vždy zaujímali o to, kde a s kým sú ich deti".
Zdroj: Webnoviny.sk - Rodičia nechali sedemmesačné dieťa na balkóne päť hodín, mrazivé počasie neprežilo © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:

Exhumované telá z masového hrobu z mesta Lyman vykazujú známky násilnej smrti, niektoré obete mali zviazané ruky za chrbtom

Von der Leyenová sľúbila tvrdé zakročenie proti pašerákom ľudí a návrat migrantov do domovských krajín